„Praga Cup” 2015 – wyniki

Praga Cup 2015 - Wyniki

W miniony weekend, 13 września odbył się  VII Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Południe „Praga Cup” 2015. Prezentujemy wyniki i fotorelację.

  • Grupa 7 lat i młodsi
    Dziewczęta:
  1. Elena Wolanin, Tomaszowski KKT
  2. Ada Kopczyńska,  UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Monika Ostrowska, Lubelski KKT
    Maja Klepaczewska, UKKT Praga Płd. Warszawa

Chłopcy:

  1. Grzegorz Lipiński, UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
  2. Patryk Bartnicki, UKKT Praga Płd. Warszawa
  • Grupa 8-9 lat, do 7 kyu
    Dziewczęta:
  1. Marta Pietrzak, UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
  2. Marika Rybacka, UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Milena Bałdyga, UKKT Praga Płd. Warszawa
    Agata Opałka, UKKT Praga Płd. Warszawa

Chłopcy:

  1. Mateusz Pioterczak, UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
  2. Igor Dobrzyński, Lubelski KKT
  3. Artur Berkowski, UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
    Mikołaj Daniluk, UKKT Praga Płd. Warszawa
  • Grupa 10-13 lat, do 7 kyu
    Dziewczęta:
  1. Oliwia Mazurkiewicz, UKKT Praga Płd. Warszawa
  2. Daria Lebiedziewicz, UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Natalia Opałka, UKKT Praga Płd. Warszawa
    Oliwia Zabuska, UKKT Praga Płd. Warszawa

Chłopcy:

  1. Kacper Wójcik, Lubelski KKT
  2. Marcin Szafrański, Lubelski KKT
  3. Paweł Konopka, UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
  • Grupa do 9 lat, 6-4 kyu
    Dziewczęta:
  1. Maja Czaplińska, Lubelski KKT
  2. Maja Racińska, Lubelski KKT
  3. Pola Sokulska, UKKT Praga Płd. Warszawa

Chłopcy:

  1. Antoni Słowiński, UKKT Praga Płd. Warszawa
  2. Jakub Derelkowski, UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Wojciech Konopka, UKKT Praga Płd. Warszawa
    Patryk Paluch, UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
  • Grupa 10-11 lat, 6-4 kyu
    Dziewczęta:
  1. Sonia Łukaszczyk, Biłgorajski KKT
  2. Karina Czaplińska, Lubelski KKT

Chłopcy:

  1. Wiktor Wolanin, Tomaszowski KKT
  2. Piotr Korociński, UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Kacper Kański, Lubelski KKT
    Daniel Majchrzak, Lubelski KKT
  • Grupa 12-13 lat, 6-4 kyu
    Dziewczęta:
  1. Małgorzata Szwarc, UKKT Praga Płd. Warszawa
  2. Julia Polak, Lubelski KKT
  3. Natalia Sokulska, UKKT Praga Płd. Warszawa
    Antonina Waj, UKKT Praga Płd. Warszawa

Chłopcy:

  1. Oskar Nurzyński, KKT Ryki
  2. Hubert Krysiński, Instytut KT
  3. Mateusz Derelkowski, UKKT Praga Płd. Warszawa
    Mateusz Dąblowski, Lubelski KKT
  • Grupa 13 lat i młodsi, od 3 kyu
    Dziewczęta:
  1. Zuzanna Majek, UKKT Praga Płd. Warszawa
  2. Katarzyna Szewczuk, Lubelski KKT

Chłopcy:

  1. Sebastian Gruca, UKKT Praga Płd. Warszawa
  2. Michał Mroziewicz, UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Michał Maślak, UKKT Praga Płd. Warszawa
    Marcin Kalmus, UKKT Praga Płd. Warszawa
  • Grupa junior młodszy i junior
  1. Barbara Mroziewicz, UKKT Praga Płd. Warszawa
  2. Julia Wróbel, UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Tomasz Burchard, UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
    Jolanta Goldjan, UKKT Praga Płd. Warszawa

Wszystkim zawodnikom gratulujemy! 

Fotorelacja:

udostępnij ten artykuł swoim znajomym
Przeczytaj poprzedni wpis:
Karate jako profilaktyka wad stóp
Karate jako profilaktyka wad stóp

Wady stóp, w szczególności płaskostopie, stają się prawdziwą plagą. Szacuje...

Zamknij