Wyniki XXXII Mistrzostw Europy WTKF w Karate Tradycyjnym

Wyniki XXXII Mistrzostw Europy WTKF w Karate Tradycyjnym

Są już oficjalne wyniki XXXII Mistrzostw Europy w Karate Tradycyjnym. Mistrzostwa rozgrywane były w dniach 17-18 października w Wilnie. 

Wyniki XXXII Mistrzostw Europy

  1. Kata ind. kadetów chłopcy

    1. Antoni Wojtysiak – Polska
    2. Dariusz Dziwulski – Polska
    3. Sergey Chernyshov – Rosja
    4. Dawid Krupa – Polska

  2. Kata ind. kadetów dziewczynki

    1. Wiktoria Zachariasz – Polska
    2. Anna Raducka – Polska
    3. Agata Kańczukowska – Polska
    4. Zuzana Holubcová – Czechy

  3. Kata ind. juniorów mężczyźni

    1. Mateusz Lekan – Polska
    2. Pavel Alexandrov – Rosja
    3. Michał Kłosek – Polska
    4. Mikhayil Mkhitaryan – Armenia
    6. Łukasz Wessel – Polska

  4. Kata ind. juniorów kobiety

    1. Paulina Świercz – Polska
    2. Natalia Wcisło – Polska
    3. Katarzyna Goch – Polska
    4. Dominika Vašíčková – Czechy

  5. Kata ind. młodzieżowców mężczyźni

    1. Krzysztof Buczek – Polska
    2. Michał Sowa – Polska
    3. Buzinskiy Yevhen – Ukraina
    4. Radosław Dykczyński – Polska

  6. Kata ind. młodzieżowców kobiety

    1. Klaudia Piórek – Polska
    2. Alicja Zalecińska – Polska
    3. Klaudia Mleko – Polska
    4. Yantsevych Yevheniia – Ukraina

  7. Kata ind. seniorów mężczyźni

    1. Witold Kwieciński – Polska
    2. Paweł Janusz – Polska
    3. Jakub Głąb – Polska
    4. Narek Iskandaryan – Armenia

  8. Kata ind. seniorów kobiety

    1. Aleksandra Gorzka – Polska
    2. Małgorzata Zabrocka – Polska
    3. Katrin Kargbo – Polska
    4. Shani Zukerman – Izrael

  9. Fukugo (ko-go) kadetów chłopcy

    1. Patryk Jarosz – Polska
    2. Kacper Pańko – Polska
    3. Wojciech Kukiełka – Polska
    3. Martin Káčer – Czechy
    4. Šimon Labiš – Czechy

  10. Fukugo (ko-go) kadetów dziewczynki

    1. Agata Kańczukowska – Polska
    2. Agata Kalinowska – Polska
    3. Khrystyna Shevchenko – Ukraina
    3. Julia Wróbel – Polska
    4. Nona Makaveckaite – Litwa

  11.  Fukugo (ko-go) juniorów mężczyźni

    1. Wiktor Staszak – Polska
    2. Krystian Borowski – Polska
    3. Mikhayil Mkhitaryan – Armienia
    3. Michał Kłosek – Polska
    4. Tomáš Zuzaňák – Czechy

  12. Fukugo (ko-go) juniorów kobiety

    1. Katarzyna Goch – Polska
    2. Peniashkina Valeriia – Ukraina
    3. Oleksandra Litnitska – Ukraina
    3. Ewa Podgórska – Polska
    4. Dominika Vašíčková – Czechy
    6. Laura Jarmuł – Polska

  13. Fukugo (jiyu) młodzieżowców mężczyźni

    1. Yevhen Buzinskiy – Ukraina
    2. Miroslav Slezák – Czechy
    3. Paweł Tomasik – Polska
    3. Maksym Gorodetskiy – Ukraina
    4. Konrad Kardas – Polska
    9. Kamil Handiuk – Polska

  14. Fukugo (jiyu) młodzieżowców kobiety

    1. Klaudia Mleko – Polska
    2. Klaudia Piórek – Polska
    3. Gabriela Nowak – Polska
    3. Tereza Kleiblová – Czechy

  15. Fukugo (jiyu) seniorów mężczyźni

    1. Łukasz Radwański – Polska
    2. Narek Iskandaryan – Armenia
    3. Jakub Štěpán – Czechy
    3. Damian Stasiak – Polska
    4. Tigran Gevorgyan – Armenia
    5. Rafał Wajda – Polska

  16. Fukugo (jiyu) seniorów kobiety

    1. Justyna Marciniak – Polska
    2. Małgorzata Zabrocka – Polska
    3. Maria Depta – Polska
    3. Anna Machtylska – Wielka Brytania
    4. Hana Juráňová – Czechy

  17. Kumite kogo kadetów chłopcy

    1. Vitalii Petelchuk – Ukraina
    2. Oleksandr Zhukovskyi – Ukraina
    3. Vladislav Petrenko – Rosja
    3. Gediminas Kaveckas – Litwa
    4. Hubert Kalinowski – Polska
    9. Paweł Szulc – Polska
    14. Stanisław Budecki – Polska

  18. Kumite kogo kadetów dziewczynki

    1. Matylda Jaszczak – Polska
    2. Daina Skardziute – Litwa
    3. Julia Bittner – Polska
    3. Barbara Mroziewicz – Polska
    4. Vladislava Shitskaya – Rosja

  19. Kumite kogo juniorów mężczyźni

    1. Adrian Kowalski – Polska
    2. Patryk Moszczyński – Polska
    3. Pawel Alexandrov – Rosja
    3. Mikołaj Kuśmierczyk – Polska
    4. Vit Pokorný – Czechy

  20. Kumite kogo juniorów kobiety

    1. Valeriia Peniashkinka – Ukraina
    2. Katarzyna Goch – Polska
    3. Ewa Podgórska – Polska
    3. Veronika Křiváková – Czechy
    4. Natalia Wcisło – Polska

  21. Kumite ind. młodzieżowców mężczyźni

    1. Dawid Rojowski – Polska
    2. Konrad Kardas – Polska
    3. Paweł Tomasik – Polska
    3. Jan Heger – Czechy
    4. Maksym Gorodetskiy – Ukraina

  22. Kumite ind. młodzieżowców kobiety

    1. Alicja Zalecińska – Polska
    2. Roksana Sadowska – Polska
    3. Konstancija Ambrazaitė – Litwa
    3. Daniela Ratkovich – Rosja
    4. Olga Ratkovich – Rosja

  23. Kumite ind. seniorów mężczyźni

    1. Damian Stasiak – Polska
    2. Damian Pawlik – Polska
    3. Vadym Kornieiev – Ukraina
    3. Łukasz Radwański – Polska
    4. Tigran Gevorgyan – Armenia

  24. Kumite ind. seniorów kobiety

    1. Justyna Marciniak – Polska
    2. Maria Depta – Polska
    3. Kathrin Hubatsch – Niemcy
    3. Ewelina Pańczyk – Polska
    4. Hana Venturová – Czechy

  25. Kata drużynowe kadeci i juniorzy mężczyźni

    1. Staszak, Dumieński, Wnęk – Polska
    2. Chernyshov, Petrenko, Alexandrov – Rosja
    3. Saukh, Kryvonosov, Pereyma – Ukraina
    4. Šinkūnas, Jonavičius, Kazokas – Litwa

  26. Kata drużynowe kadeci i juniorzy kobiety

    1. Świercz, Podgórska, Adamczyk – Polska
    2. Holubcová, Bělíčková, Vašíčková – Czechy
    3. Litnitska, Peniashkina, Shevchenko – Ukraina
    4. Gutauskaite, Levickyte, Peledaite – Litwa

  27. Kata drużynowe młodzieżowcy i seniorzy mężczyźni

    1. Janusz, Janusz, Irzyk – Polska
    2. Buzinskiy, Bezsmertnyi, Bezsmertnyi – Ukraina
    3. Heger, Heger, Ventura – Czechy
    4. Motiejūnas, Akimov, Tursa – Litwa

  28. Kata drużynowe młodzieżowcy i seniorzy kobiety

    1. Kargbo, Mleko, Musiał – Polska
    2. Janušová, Kretíková, Kleiblová – Czechy
    3. Ratkovich, Ratkovich, Chudnovskaia – Rosja
    4. Iurieva, Zhuravel, Utkina – Ukraina

  29. Enbu kadeci i juniorzy mężczyźni

    1. Chernyshov, Petrenko – Rosja
    2. Dumieński, Wnęk – Polska
    3. Saukh, Petelchuk – Ukraina

  30. Enbu kadeci i juniorzy mieszane

    1. Harkusha, Shevchenko – Ukraina
    2. Budecki, Łuszczyńska – Polska
    3. Holubcová, Káčer – Czechy
    4. Peledaite, Šinkūnas – Litwa

  31. Enbu młodzieżowcy i seniorzy mężczyźni

    1. Bezsmertnyi, Bezsmertnyi – Ukraina
    2. Matuszewicz, Ochocki – Polska
    3. Heger, Slezák – Czechy

  32. Enbu młodzieżowcy i seniorzy mieszane

    1. Depta, Zwierzchowski – Polska
    2. Reshetniak, Shevchenko – Ukraina
    3. Motiejūnas, Baltrušaitytė – Litwa
    4. Kleiblová,Slezák – Czechy

  33. Kumite drużynowe młodzieżowców i seniorów mężczyźni

    1. Rojowski, Kłębek, Kawecki, Szcząchor – Polska
    2. Heger, Štěpán, Slíva, Říha – Czechy
    3. Kuzmenko, Kornieiev, Reshetniak – Ukraina
    3. Ambrazas, Mackonis, Balčiūnas, Čereška – Litwa
    4. Cociorva, Bejan, Parii – Mołdawia

  34. Kumite drużynowe młodzieżowców i seniorów kobiety

    1. Depta, Zabrocka, Marciniak, Sajdutka – Polska
    2. Kleiblová, Juráňová, Venturová, Petřeková – Czechy
    3. Ratkovich, Ratkovich, Chudnovskaia, Tsareva – Rosja
    3. Baltrušaitytė, Kvedytė, Ambrazaitė, Versocka – Litwa

udostępnij ten artykuł swoim znajomym
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rodzice sportowca
Rodzice sportowca

Na rodzicach małego sportowca ciąży wielka odpowiedzialność. Często zapominają oni...

Zamknij