VIII Turniej Karate Tradycyjnego Baltic Cup 2015

Turniej Karate Tradycyjnego Baltic Cup 2015

W sobotę 1 sierpnia w Helu odbył się ósmy już turniej Baltic Cup 2015. Zawody zorganizował Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdańsku oraz Lubelski Związek Karate Tradycyjnego. „Baltic Cup” jest turniejem objętym patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Wystartowało w nim 85 zawodników.

W turnieju Baltic Cup 2015 wystartowali zawodnicy z dziesięciu klubów. Na scenie Bulwaru Nadmorskiego zaprezentowali się przedstawiciele Biłgoraja, Bytowa, Gdańska, Kościerzyny, Lublina, Puław, Ryk, Warszawy, Wejherowa i Zamościa. Zawody odbyły się przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku oraz Urzędu Miasta Hel.

Wyniki VIII Turnieju Baltic Cup 2015

I. Rocznik 2008 i młodsi

KATA dziewcząt

  1. Czoska Agata – KK Wejherowo
  2. Czoska Natalia – KK Wejherowo
  3. Rogowska Zuzanna – KK Wejherowo
  4. Filińska Hanna – KK Wejherowo

KATA chłopców

  1. Dawidowski Michał – KK Wejherowo
  2. Malotki Adrian – KK Wejherowo
  3. Kowalski Antoni – UKKT Praga Płd. Warszawa
  4. Kobierowski Gustaw – KK Bytów

II. Rocznik 2007, 2006

KATA dziewcząt do 7 kyu

  1. Westa Dominika – KK Wejherowo
  2. Rybacka Marika – UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Westa Oliwia – KK Wejherowo
  4. Bodzińska Lena – UKKT Praga Płd. Warszawa

KATA chłopców do 7 kyu

  1. Dobrzyński Igor – Lubelski KKT
  2. Lewańczyk Jakub – KK Wejherowo
  3. Żelazny Mieszko – UKKT Praga Płd. Warszawa
  4. Troczki Jan – KK Wejherowo

KATA dziewcząt i chłopców 6-1 kyu

  1. Kruszyńska Marcelina – KK Wejherowo
  2. Czoska Adam – KK Wejherowo
  3. Dzienisz Amelia – KK Wejherowo
  4. Prondziński Marcel – KKT Kuro-obi

III. Rocznik 2005, 2004

KATA dziewcząt do 7 kyu

  1. Mudlaff Julia – KK Wejherowo
  2. Romak Weronika – UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Myszak Emilia – Kościerski KK-do Seiunchin
  4. Kruk Weronika – Zamojski KKT

KATA chłopców do 7 kyu

  1. Zazulak Marek – UKKT Praga Płd. Warszawa
  2. Głowacki Jan – Puławska AKT
  3. Lipczyński Oliwier – UKKT Praga Płd. Warszawa

KATA chłopców 6 – 4 kyu

  1. Rogowski Seweryn – KK Wejherowo
  2. Owczarek Mateusz – UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Wojsowicz Michał – Lubelski KKT

IV. Rocznik 2003, 2002 (młodzik)

KATA dziewcząt i chłopców do 7 kyu

  1. Lebiedziewicz Daria – UKKT Praga Płd. Warszawa
  2. Kraczak Anna – Biłgorajski KKT
  3. Stępień Hanna – KK Bytów
  4. Wysokińska Patrycja – Lubelski KKT

KATA dziewcząt 6-4 kyu

  1. Wimbrodz Karolina – KK Wejherowo
  2. Figiel Izabela – UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Gagała Olga – KKT Ryki

KATA chłopców 6-4 kyu

  1. Prondziński Mateusz – KKT Kuro-obi
  2. Nuczyński Oskar – KKT Ryki
  3. Olek Rafał – KKT Ryki
  4. Sobkiewicz Maciej – KK Wejherowo

V. Rocznik 2001, 2000 (junior młodszy)

KATA dziewcząt

  1. Kruszyńska Michalina – KK Wejherowo
  2. Baranowska Wiktoria – KK Wejherowo
  3. Dampc Wiktoria – KK Wejherowo
  4. Olszowy Gabriela – Biłgorajski KKT

KATA chłopców

  1. Sobkiewicz Aleksander – KK Wejherowo
  2. Lewandowski Michał – KK Wejherowo
  3. Mazur Jan – Lubelski KKT
  4. Rządkowski Jacek – UKKT Praga Płd. Warszawa

VI. Rocznik 1999, 1998 (junior)

KATA dziewcząt i chłopców

  1. Figiel Ernest – UKKT Praga Płd. Warszawa
  2. Goldjan Jolanta – UKKT Praga Płd. Warszawa
  3. Szklarska Kamila – KK Wejherowo

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

udostępnij ten artykuł swoim znajomym
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ćwiczenie kata
40 sposobów na ćwiczenie kata

Wszyscy wiemy, że kata w karate to podstawa. Powinniśmy ćwiczyć...

Zamknij